ALLGARDEN – vonkaj┼íie rolety

vonkajšie rolety
allgarden.sk

Vonkaj┼íie rolety sa pova┼żuj├║ za klasiku, ktor├í si pre┼íla mnoh├Żmi ├║pravami. Prin├í┼íaj├║ vysok├Ż komfort b├Żvania a dotv├íraj├║ celkov├Ż dizajn samej nehnute─żnosti. S├║ odoln├ę vo─Źi extr├ęmnym v├Żkyvom po─Źasia a vytv├íran├ę pomocou najmodernej┼í├şch technol├│gi├ş, z kvalitn├Żch materi├ílov a┬áv modernom dizajne.

vonkajšie rolety
vonkajšie rolety

Modern├ę rolety

Aby ste z├şskali modern├ę vonkaj┼íie rolety nemus├şte ─Źaka┼ą na nov├ę b├Żvanie. Jednoducho v├ím ich namontujeme do akejko─żvek dom├ícnosti. V─Ćaka rolet├ím si tak m├┤┼żete dopria┼ą viac s├║kromia, svetla, ale aj tepla. Pod─ża po┼żiadaviek ich vieme doda┼ą aj so sie┼ąkou proti hmyzu, ktor├í je hlavne v letn├Żch mesiacoch potrebn├í. Rolety vyr├íbame pomocou najmodernej┼í├şch technol├│gi├ş, z kvalitn├Żch materi├ílov a┬áv modernom dizajne. Skr├í┼ília tak va┼íu nehnute─żnos┼ą a dopraj├║ v├ím plnohodnotn├Ż komfort pri ka┼żdodennom vyu┼ż├şvan├ş. Lamely roliet s├║ vyr├íban├ę z hlin├şku a ich povrch upravujeme dvojitou vrstvou oderu vzdorn├ęho laku. M├┤┼żete si vybra┼ą sp├┤soby ovl├ídania vonkaj┼í├şch roliet od klasick├ęho manu├ílneho a┼ż po dia─żkov├ę ─Źi centr├ílne. Rolety dod├ívame aj v r├┤znych farebn├Żch prevedeniach.

Vonkaj┼íie rolety verzus vonkaj┼íie ┼żal├║zie

Na prv├Ż poh─żad sa m├┤┼że zda┼ą, ┼że vonkaj┼íie rolety a ┼żal├║zie s├║ jeden a ten ist├Ż produkt. Maj├║ v┼íak svoje rozdiely a je len na v├ís, ktor├Ż produkt je pre v├ís v├Żhodnej┼í├ş z poh─żadu pou┼żitia. Obidva produkty sa montuj├║ na vonkaj┼íiu ─Źas┼ą okien, kde s├║ ulo┼żene vo svojich kazet├ích, ktor├ę s├║ odoln├ę vo─Źi r├┤znym poveternostn├Żm podmienkam. K├Żm rolety maj├║ funkciu s┼ąahovaciu a vy┼ąahovaciu, vonkaj┼íie ┼żal├║zie funguj├║ podobne ako aj vn├║torn├ę. M├┤┼żeme ich vy┼ąahova┼ą a s┼ąahova┼ą hore dole, alebo ich necha┼ą cel├Ż ─Źas stiahnut├ę a pret├í─Źa┼ą iba samotn├ę lamely. Vyu┼żitie vonkaj┼í├şch ┼żal├║zii n├íjdete na mnoh├Żch stavb├ích po─Źn├║c od rodinn├Żch domov, bytov, ale aj administrat├şvnych budov.