ALUSAPRO – kvalitn├í tieniaca technika

tieniaca technika
alusapro.sk

Kvalitn├í tieniaca technika, ktor├║ spozn├íte u┼ż na poh─żad. Pon├║kame v├ím mont├í┼ż kvalitn├Żch a modern├Żch zasklievac├şch syst├ęmov pre zimn├ę z├íhrady, terasy, z├ídveria, balk├│ny, deliace prie─Źky, okn├í i dvere ┼ípanielskym hlin├şkov├Żm profilom Cortizo. Dod├ívame a montujeme po celom Slovensku aj okolit├Żch krajin├ích.

tieniaca technika
tieniaca technika

Tieniaca technika pre spokojn├Ż domov

Prin├í┼íame kvalitu do va┼íich domovov v podobe tieniacej techniky pre dom aj z├íhradu. Okrem kvalitn├Żch produktov v├ím pon├║kame aj mo┼żnosti ako si regulova┼ą teplotu bez spotreby akejko─żvek energie. Na┼íe modern├ę produkty tieniacej techniky sa postaraj├║ o va┼íe pohodlie v podobe spr├ívnej teploty v priestore. M├íme pre v├ís modern├ę mark├şzy, kvalitn├ę screenov├ę a hlin├şkov├ę rolety, ako aj bioklimatick├ę pergoly ─Źi mark├şzy pre zimn├║ z├íhradu. V─Ćaka tieniacej technike ako s├║ napr├şklad rolety, v├ím vieme zaru─Źi┼ą absol├║tnu tmu v miestnosti, ─Źo ocenia najm├Ą t├ş, ktor├ş sa potrebuj├║ kvalitne vyspa┼ą po─Źas d┼ła. Hlin├şkov├ę rolety s├║ vyr├íban├ę z kvalitnej kon┼ítrukcie, ktor├í v├Żrazne z┼ąa┼ż├ş preniknutie nev├ştan├Żm hos┼ąom do domu.

Pr├şjemn├ę tienenie nielen po─Źas leta

Ochrana pred hor├║cim slnkom v podobe tienenia je skvel├í vec. Pre─Źo si v┼íak poskytova┼ą komfort len po─Źas hor├║cich dn├ş? U n├ís v Alusapro pon├║kame efekt├şvne formy tienenia s vyu┼żit├şm po─Źas cel├ęho roka. Jedn├Żm z mo┼żn├Żch rie┼íen├ş je pr├íve hlin├şkov├í pergola, ktor├í poskytuje komfortn├ę tienenie do va┼íich priestorov a┬áz├írove┼ł je vhodn├í do ka┼żd├ęho po─Źasia. Rann├║ k├ívi─Źku si tak budete m├┤c┼ą vychutna┼ą za ka┼żd├ęho po─Źasia. M├í multifunk─Źn├ę vyu┼żitie s jednoduchou in┼ítal├íciou a modern├Żm preveden├şm. Pre t├Żch, ktor├ş s├║ z├ístancami flexibilnej┼íej mo┼żnosti tienenia je vhodn├í aj mark├şza, ktor├í je pos├║vate─żn├í do polohy pod─ża potrieb u┼ż├şvate─ża. Mark├şza je ulo┼żen├í v kazete, ktor├í je chr├ínen├í pred po┼íkoden├şm a poveternostn├Żmi podmienkami.