DEXWOOD – fas├ídne obklady, ktor├ę menia charakter

fasádne obklady
dexwood.sk

Nielen farby dok├í┼żu zmeni┼ą charakter budovy. Ide├ílnym rie┼íen├şm modernej architekt├║ry s├║ fas├ídne obklady, ktor├ę sa st├ívaj├║ modern├Żm prvkom s mo┼żnos┼ąou ┼íetrenia energie. Fas├ídne obklady s├║ pr├şjemnou zmenou, ktor├║ v├ím obohat├şme aj o pr├şjemn├║ dreven├║ podlahu.

Fas├ídne obklady – zmena, ktor├í sa oplat├ş

Ka┼żd├í zmena v ┼żivote prin├í┼ía nov├ę aspekty, ktor├ę nie─Źo znamenaj├║. Net├Żka sa to v┼íak iba ─żud├ş. Zmenu budovy z├şskate aj pou┼żit├şm fas├ídnych obkladov, ktor├ę sa u┼ż od nepam├Ąti vyr├íbali z dreva. Tak, ako hl├ísi modern├í architekt├║ra, tak aj u n├ís v Dexwood pova┼żujeme st├íle viac dreven├ę fas├ídy za ┼ítylistick├Ż a energiu sporiaci prvok. Fas├ídne obklady v├ím vyrob├şme v r├┤znych typoch a ┼ípecifick├Żch d─║┼żkach. Vyr├íbame ich zo smreku a jeho dostupn├Żch vari├íci├ích. Rozhodnut├şm opl├í┼íti┼ą si budovu fas├ídnym obkladom z├şskate viac ako len zmenu charakteru budovy. Funkcie dreva s├║ zn├íme od nepam├Ąti a v pr├şpade dreven├Żch fas├ídnych obkladov z├şskate pre svoju budovu dostato─Źn├║ ├║sporu energie. Ak chcete vedie┼ą ako na to, nev├íhajte n├ís kontaktova┼ą.

fasádne obklady
fasádne obklady

Tatransk├Ż profil pre interi├ęr aj exteri├ęr

S dreven├Żmi obkladmi ste sa u┼ż ur─Źite stretli. Maj├║ svoje ─Źaro hlavne na chat├ích, ale aj in├Żch ubytovac├şch zariadeniach ─Źi dokonca wellness zariadeniach. S├║ pr├şjemn├ę na poh─żad a vytv├íraj├║ pr├şjemn├║ tepeln├║ atmosf├ęru. Medzi dreven├ę obklady patr├ş aj tatransk├Ż profil, ktor├Ż m├í v┼íestrann├ę vyu┼żitie v interi├ęri, ale aj v exteri├ęri. Tatransk├Ż profil je ob─ż├║ben├Ż dreven├Ż v├Żrobok, kde je na jednej strane dr├í┼żka a na strane druhej pero. Jednotliv├ę kusy do seba zapadaj├║ a t├Żm vytv├íraj├║ spoj v tvare U alebo V. Tatransk├Ż profil je najlep┼íie rie┼íenie fin├ílneho dokon─Źenia podkrovia, izieb, vonkaj┼íieho podbytia striech, alt├ínkov a r├┤znych stavieb. Tatransk├Ż profil pon├║kame v drevin├ích seversk├Ż smrek a sib├şrsky ─Źerven├Ż smrek. Obklady v miestnosti si m├┤┼żete doplni┼ą aj dl├í┼żkovicou, ─Źo je dreven├í podlaha v drevin├ích smrek a borovica.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/0/7/073b19f9-70d4-4431-9f10-0d1be3788d35/multibox.sk/web/clanky/wp-content/themes/betheme-child/includes/content-single.php on line 286
Jozef Doli┼ł├ík