Drakuloterapia: Revolu─Źn├í met├│da, ktorej v├Żsledkom je omladen├í ple┼ą

drakuloterapia

─îl├ínok v skratke:

Drakuloterapia je revolu─Źn├í met├│da omladenia pleti pomocou vlastnej krvi.

T├íto inovat├şvna proced├║ra stimuluje regener├íciu ko┼że, zlep┼íuje jej text├║ru a redukuje zn├ímky starnutia.

Zistite viac o v├Żhod├ích drakuloterapie a jej pr├şnosoch pre va┼íu poko┼żku.

drakuloterapia

Aktu├ílne je drakuloterapia pova┼żovan├í za inovat├şvnu a┬á├║─Źinn├║ met├│du omladenia pleti. Vyu┼ż├şva krv pacienta na stimul├íciu regener├ície ko┼że. Na popularite z├şskava v─Ćaka schopnosti v├Żrazne zlep┼íi┼ą text├║ru pleti, redukova┼ą vr├ísky a obnovi┼ą mladistv├Ż vzh─żad. ─îo drakuloterapia obn├í┼ía a ak├ę s├║ jej v├Żhody?

─îo je drakuloterapia?

Drakuloterapia je kozmetick├í proced├║ra, pri ktorej sa odoberie mal├ę mno┼żstvo krvi pacienta. T├í sa n├ísledne spracuje v ┼ípeci├ílnom pr├şstroji, ktor├Ż oddel├ş krvn├ę do┼íti─Źky a plazmu bohat├║ na rastov├ę faktory. Tento koncentrovan├Ż roztok sa potom aplikuje sp├Ą┼ą do poko┼żky pacienta pomocou jemn├Żch injekci├ş. Asi takto prebieha drakuloterapia. V├Żsledkom je stimul├ícia kolag├ęnu a elast├şnu, ─Źo vedie k v├Żrazn├ęmu zlep┼íeniu kvality pleti. Drakuloterapia je jednou z┬áproced├║r, na ktor├ę sa ┼ípecializuje ambulancia Wessely Medical Clinic.

V├Żhody drakuloterapie

Drakuloterapia pon├║ka mno┼żstvo v├Żhod, ktor├ę ju robia atrakt├şvnou pre ─żud├ş h─żadaj├║cich ├║─Źinn├ę rie┼íenie na omladenie pleti. Medzi hlavn├ę v├Żhody patria:

  • Prirodzen├í regener├ícia: Ke─Ć┼że drakuloterapia vyu┼ż├şva vlastn├║ krv pacienta, minimalizuje sa riziko alergick├Żch reakci├ş a komplik├íci├ş.
  • Zlep┼íenie text├║ry pleti: Drakuloterapia pom├íha zjemni┼ą a vyhladi┼ą poko┼żku, redukuje jemn├ę vr├ísky a zlep┼íuje celkov├║ ┼ítrukt├║ru pleti.
  • R├Żchle zotavenie: Drakuloterapia je minim├ílne invaz├şvna, ─Źo znamen├í, ┼że doba zotavenia je kr├ítka a pacienti sa m├┤┼żu r├Żchlo vr├íti┼ą k be┼żn├Żm ─Źinnostiam.
  • Dlhodob├ę v├Żsledky: V├Żsledky drakuloterapie s├║ dlhodob├ę, preto┼że stimul├ícia kolag├ęnu a elast├şnu pokra─Źuje aj po skon─Źen├ş proced├║ry.

Drakuloterapia a in├ę estetick├ę proced├║ry

Drakuloterapia m├┤┼że by┼ą ├║─Źinne kombinovan├í s in├Żmi estetick├Żmi proced├║rami na dosiahnutie e┼íte lep┼í├şch v├Żsledkov. Medzi popul├írne kombin├ície patria aplik├ícia kyseliny hyalur├│novej, aplik├ícia botoxu ─Źi oper├ícia o─Źn├Żch vie─Źok. Pri o─Źiach e┼íte chv├ş─żku ostaneme. Na┼ía o─Źn├í ambulancia a┬áo─Źn├í optika Wessely Medical Clinic v┬áNov├Żch Z├ímkoch sa zameriava aj na in├ę o─Źn├ę z├íkroky ako je laserov├í oper├ícia o─Ź├ş a pr├şstrojov├í lie─Źba such├ęho oka met├│dou E-EYES IPL. Dohodnite si konzult├íciu e┼íte dnes.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Pr├şstrojov├í lie─Źba such├ęho oka met├│dou E-EYES IPL: ─Źo by ste mali vedie┼ą

Laserov├í oper├ícia o─Ź├ş v Nov├Żch Z├ímkoch: d├şvajte sa na svet zdrav├Żmi o─Źami

Oper├ícia o─Źn├Żch vie─Źok – cesta k svie┼żemu vzh─żadu


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/0/7/073b19f9-70d4-4431-9f10-0d1be3788d35/multibox.sk/web/clanky/wp-content/themes/betheme-child/includes/content-single.php on line 286
Jozef Doli┼ł├ík