Drevostavby ÔÇô to je kvalitn├ę b├Żvanie, s┬áktor├Żm u┼íetr├şte

drevostavby

Drevostavby v┬ána┼íej r├ę┼żii predstavuj├║ kvalitn├ę, ┼íetrn├ę a┬ábezpe─Źn├ę b├Żvanie, ktor├ę si r├Żchlo zamilujete. Na┼ía spolo─Źnos┼ą MONTISTAV, s.r.o. sa venuje v├Żstavbe drevostavieb u┼ż nieko─żko rokov. Pon├║kame v├ím drevostavby najvy┼í┼íej kvality┬áv┬ár├┤znych modern├Żch a┬ápriestrann├Żch dizajnoch.

drevostavby

Ak├ę v├Żhody prin├í┼íaj├║ drevostavby?

Drevostavby ÔÇô to je kvalita, na ktor├║ ned├íte dopusti┼ą. Drevo je pr├şrodn├Żm materi├ílom s vlastnos┼ąami, ktor├ę maxim├ílne vyhovuj├║ n├írokom kvalitn├ęho a modern├ęho b├Żvania. Drevostavby maj├║ jedine─Źn├║ v├┤┼łu a do v├í┼ího b├Żvania vnes├║ kus pr├şrody. Drevostavby s├║ ekologick├ę a pom├┤┼żu v├ím u┼íetri┼ą mesa─Źn├ę n├íklady za energie.

Drevo m├í nezamenite─żn├ę tepelno-izola─Źn├ę vlastnosti. Drevostavby po─Źas chladn├Żch mesiacov teplo ─żah┼íie udr┼żuj├║ vo vn├║tri a┬ápo─Źas tepl├Żch mesiacov zas neprep├║┼í┼ąaj├║ nadbyto─Źn├ę teplo do interi├ęru. Pre drevostavby s├║ tak typick├ę v├Żrazne ni┼ż┼íie n├íklady na vykurovanie po─Źas zimy aj v├Żrazne ni┼ż┼íie n├íklady za klimatiz├íciu po─Źas leta.

Pozn├íte hlavn├ę v├Żhody drevostavieb?

Drevostavby s├║ mimoriadne v├Żhodn├Żm typom b├Żvania. Ich jedine─Źn├Ż dizajn v├ís zaujme hne─Ć pri prvom poh─żade zvonku. Z┬ávn├║tra v├ís zas o─Źar├ş┬ákr├ísne prostredie, ktor├ę d├Żcha pr├şrodou. U┬án├ís v┬áMONTISTAV, s.r.o. realizujeme drevostavby v┬ár├┤znych tvaroch, ve─żkostiach a┬ádizajnoch. Rozhodn├║┼ą sa m├┤┼żete pre drevostavbu typu men┼í├ş dom─Źek z┬ádreva, pr├ízdninov├Ż dom, lesn├í chata alebo pre drevostavbu ako plnohodnotn├ę b├Żvanie.

Ako spolo─Źnos┼ą sa venuje v├Żstavbe n├şzkoenergetick├Żch domov, ktor├ę ┼íetria pr├şrodu aj pe┼ła┼żenky na┼íich z├íkazn├şkov. Rozhodn├║┼ą sa tak m├┤┼żete pre jedine─Źn├║ drevostavbu alebo pre r├Żchlo realizovate─żn├ę montovan├ę domy. Ob─ż├║ben├Żm sp├┤sobom b├Żvania je aj dom na k─ż├║─Ź ─Źi bungalov, ktor├Żch v├Żstavbu zabezpe─Źujeme na najvy┼í┼íej profesion├ílnej ├║rovni. V┬ápr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Montovan├ę domy ÔÇô b├Żvajte r├Żchlo, komfortne a ekologicky

Modern├Ż dom na k─ż├║─Ź presne pod─ża va┼íich predst├ív

N├şzkoenergetick├ę domy ┼íetria va┼íe ├║spory


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/0/7/073b19f9-70d4-4431-9f10-0d1be3788d35/multibox.sk/web/clanky/wp-content/themes/betheme-child/includes/content-single.php on line 286
Jozef Doli┼ł├ík