DRUG-STORE – prin├í┼ía Nod├ę ┼íamp├│n

nod├ę ┼íamp├│n, lek├íre┼ł
drug-store.sk

Zozn├ímte sa so ┼ípi─Źkovou franc├║zskou vlasovou kozmetikou zna─Źky Nod├ę, ktor├í je ur─Źen├í na lie─Źbu lup├şn. Nod├ę ┼íamp├│n prin├í┼ía luxus pre vlasy ako aj vlasov├║ poko┼żku a zmier┼łuje svrbenie a tvorbu lup├şn aj pomocou patentovan├ęmu a dvojit├ęmu ├║─Źinku.

nod├ę ┼íamp├│n

Vysk├║┼íajte zna─Źku Nod├ę ┼íamp├│n

Starostlivos┼ą o vlasy nebola nikdy jednoduch┼íia. Pomocou novej zna─Źky Nod├ę ┼íamp├│n od Biodermy z├şskaj├║ va┼íe vlasy potrebn├║ denn├║ starostlivos┼ą vo vysokej kvalite. Franc├║zska spolo─Źnos┼ą Bioderma prin├í┼ía rad novej zna─Źky Nod├ę, ktor├í je dermatologick├Żm referen─Źn├Żm prostriedkom na lie─Źbu lup├şn. Vybra┼ą si m├┤┼żete a┼ż z ├┤smich druhov Nod├ę ┼íamp├│nov, ktor├Żch ┼ípi─Źkov├║ starostlivos┼ą o va┼íe vlasy poc├ştite u┼ż za kr├ítku dobu. Nod├ę ┼íamp├│n pom├íha pri citlivej a podr├í┼żdenej poko┼żke, ako aj pri z├íva┼żn├Żch stavoch ┼íupinatej poko┼żky s intenz├şvnym svrben├şm. Je v├Żborn├Ż v tom, ┼że okam┼żite a trvalo zmier┼łuje svrbenie poko┼żky hlavy. V─Ćaka patentovan├ęmu a dvojit├ęmu ├║─Źinku obmedzuje mno┼żenie kvasiniek Malassezia, ktor├ę sp├┤sobuj├║ lupiny a┬ánapom├íha zn├ş┼żeniu tvorby┬ámazu podporuj├║ceho rozvoj kvasiniek.

Nod├ę ┼íamp├│ny pre deti aj dospel├Żch

Produkty tejto vlasovej kozmetiky s├║ ur─Źen├ę ako pre deti, tak, aj pre dospel├Żch. Pre deti je vyvinut├Ż Jemn├Ż peniv├Ż ┼íamp├│n s oh─żadom na ich poko┼żku. Obsahuje jemn├ę akt├şvne ─Źistiace zlo┼żky, ktor├ę re┼ípektuj├║ detsk├║ poko┼żku hlavy i t├Żch najmen┼í├şch. Ich vl├ísky s├║ potom hodv├íbne a ─żahko sa upravuj├║. Detsk├Ż Nod├ę ┼íamp├│n m├í ve─żmi dobr├║ ko┼żn├║ a o─Źn├║ toleranciu. Aplikuje sa na mokr├ę vlasy, vytvor├ş sa pena a opl├íchne sa. Potom sta─Ź├ş vlasy u┼ż iba roz─Źesa┼ą a upravi┼ą. Pre t├Żch, ktor├ş maj├║ probl├ęm s pr├şli┼í ─Źast├Żm masten├şm vlasov m├í Nod├ę ┼íamp├│n rie┼íenie v podobe neparfumovan├ęho ─Źistiaceho ┼íamp├│nu, ktor├Ż je vyvinut├Ż ┼ípeci├ílne na mastn├ę vlasy. Pri jeho aplik├ícii sa v mas├şruje do hlavy a aspo┼ł min├║tku sa po─Źk├í. Va┼íe vlasy sa bud├║ masti┼ą menej a okrem toho z├şskaj├║ straten├Ż objem aj po┼żadovan├Ż lesk.