EST├ëM – mezoterapia pre va┼íu kr├ísu

mezoterapia
estem.sk

Nav┼ít├şvte na┼íe dermatoestetick├ę centrum, v ktorom sa postar├íme o va┼íu kompletn├║ starostlivos┼ą v pr├şjemnom prostred├ş. Pre ka┼żd├║ z v├ís vyberieme najvhodnej┼íiu kombin├íciu o┼íetren├ş, aby sme dosiahli maxim├ílny efekt pri rie┼íen├ş v├í┼ího probl├ęmu.

mezoterapia

Mlados┼ą menom Mezoterapia

Kr├ísa bola, je a v┼żdy bude pre ┼żeny ve─żmi d├┤le┼żit├í. Kr├ísne ┼żeny sa c├ştia nielen pr├ş┼ąa┼żlivo, ale maj├║ aj viac sebavedomia a v mu┼żskom svete sa nikdy nestratia. Roky v┼íak prib├║daj├║ a organizmus si vy┼żaduje zv├Ż┼íen├║ starostlivos┼ą, o ktor├║ sa postar├íme pomocou Mezoterapie, ─Źo je inovat├şvne anti-aging o┼íetrenie. Mezoterapia je o┼íetrenie zameran├ę na h─║bkov├║ regener├íciu pleti. Pomocou aqua skin II a takzvanej novej gener├ície vital injektora obnovuje hydrat├íciu v─Ćaka vysokej koncentr├ícii kyseliny hyal├║ronovej, odstra┼łuje drobn├ę vr├ísky, zvy┼íuje elasticitu ko┼że a zlep┼íuje ┼ítrukt├║ru pleti┬átv├íre, krku, dekoltu, ale aj r├║k.┬áV├Żsledkom┬á je jemnej┼íia, hlad┼íia a roz┼żiaren├í ple┼ą. Efekt├şvne o┼íetrenie, ktor├ę prin├í┼ía mlados┼ą s ├║─Źinnos┼ąou nieko─żko mesiacov.

Laserová epilácia

Tr├ípi v├ís ochlpenie, ktor├ęho sa nie a nie zbavi┼ą a neust├íle holenie v├ís u┼ż nebav├ş? Je na─Źase tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą odborne a efekt├şvne pomocou laserovej epil├ície, na ktor├║ pou┼ż├şvame laser s prepracovanou technol├│giou a so ┼ípecificky vy┼í┼í├şm v├Żkonom. V├Żhodou laserovej epil├ície je trval├ę odstr├ínenie ch─║pka aj s cibu─żkou. To je rozdiel oproti depil├ícii, ktor├í sa mus├ş pravidelne opakova┼ą, ke─Ć┼że sa pri nej odstr├íni len vidite─żn├í ─Źas┼ą ch─║pka na poko┼żke. Trval├║ epil├íciu prev├ídzame t├Żmto laserom vo v┼íetk├Żch lokalit├ích celoro─Źne i na op├ílenej pleti. Pre efekt├şvnos┼ą epil├ície je potrebn├ę ch─║pky nevytrh├íva┼ą 4 t├Ż┼żdne pred o┼íetren├şm. Je povolen├ę ich holi┼ą ┼żiletkou, vhodn├ę je pl├ínovan├║ oblas┼ą tela 1 de┼ł, eventu├ílne ─Źerstvo oholi┼ą pred o┼íetren├şm.