FINSO – autoplachty

autoplachty
finso.sk

Pon├║kame v├ím slu┼żby v oblasti technick├Żch text├şlii, siet├ş a f├│li├ş. Zaober├íme sa n├ívrhom, v├Żrobou a mont├í┼żou autoplachiet na r├┤zne dopravn├ę prostriedky ako aj plachiet pre najr├┤znej┼íie typy st├ínkov, alt├ínkov, ale aj p├│di├ş. Zabezpe─Ź├şme produkty s potla─Źou va┼íej firmy, ale aj produkty pod─ża va┼íich konkr├ętnych po┼żiadaviek. Patr├şme k najv├Żznamnej┼í├şm producentom v├Żrobkov z ka┼í├şrovan├Żch PE f├│li├ş a PVC-PES materi├ílov.

autoplachty, plachty
autoplachty

Autoplachty

Sp├┤sob ako sa e┼íte viac zvidite─żni┼ą, ale aj nutnos┼ą a ochrana pri prevoze tovarov. Vid├şme ich denno-denne na cest├ích a ─Ź├ştame si na nich r├┤zne n├ípisy. S├║ to autoplachty, ktor├ę s├║ ├║─Źinnou ochranou pre v┼íetky druhy dopravn├Żch prostriedkov. Vyr├íbame ich vo vysokej kvalite so v┼íetk├Żmi z├íkonn├Żmi ako aj individu├ílnymi po┼żiadavkami. Na ich v├Żrobu pou┼ż├şvame len vysokokvalitn├ę materi├íly od renomovan├Żch v├Żrobcov z E├Ü. Na┼íe plachty vyr├íbame z certifikovan├Żm reflexn├Żm zna─Źen├şm a v r├┤znych farebn├Żch prevedeniach. Na┼íim z├íkazn├şkom pon├║kame coln├ę autoplachty, zhr┼łovacie, rolovacie, ale aj plachty na vle─Źky, voz├şky a lode. Na┼íou silnou str├ínkou je aj ├║prava autoplachiet pod─ża konkr├ętnych po┼żiadaviek z├íkazn├şkov.

Plachty na altánky

Okrem autoplachiet sa zaober├íme aj v├Żrobou plachiet na alt├ínky. Na┼íe produkty u┼ż vyu┼ż├şvaj├║ mnoh├ş majitelia predajn├Żch st├ínkov, skladov├Żch h├íl, p├│di├ş a in├ş, ktor├ş vy┼żaduj├║ kvalitu za prijate─żn├║ cenu. V├Żrobu plachiet pre r├┤zne alt├ínky a st├ínky zabezpe─Źujeme aj pod─ża vlastn├Żch n├ívrhov na┼íich z├íkazn├şkov s prihliadnut├şm na splnenie z├íkonom stanoven├Żch noriem ako je aj napr├şklad nehor─żavos┼ą. Plachty s├║ vyu┼żite─żn├ę pre najrozli─Źnej┼íie objekty s jednoduchou in┼ítal├íciou. Nev├íhajte n├ís oslovi┼ą s va┼íou konkr├ętnou po┼żiadavkou a my v├ím vyrob├şme plachtu presne na mieru v najvy┼í┼íej kvalite a za prijate─żn├║ cenu aj s logom, pr├şpadne inou potla─Źou va┼íej spolo─Źnosti.