LIGHT BOX – sveteln├í reklama

svetelná reklama
lightbox.sk

Sp├┤sobov ako zvidite─żni┼ą svoju zna─Źku, ─Źi konkr├ętnu prev├ídzku je mnoho. Ke─Ć v┼íak chcete by┼ą viden├ş nonstop, sveteln├í reklama je efekt├şvnym a dlhotrvaj├║cim rie┼íen├şm. Va┼íi st├íli, ale aj potencion├ílni z├íkazn├şci bud├║ ma┼ą va┼íu zna─Źku doslova pred o─Źami. Tvor├şme svetlo, ktor├ę v├ís pred├íva.

svetelná reklama

Sveteln├ę p├şsmen├í – sveteln├í reklama, ktor├║ vidno

Efekt├şvna reklama, ktor├í je vysielan├í 24 hod├şn nonstop. Aj tak by sme mohli nazva┼ą sveteln├ę p├şsmena, ktor├Żch ├║lohou je zv├Żrazni┼ą va┼íu prev├ídzku. M├┤┼żete si vybra┼ą z viacer├Żch r├┤znych typov, foriem a┬ádruhov sveteln├Żch p├şsmen. Sveteln├ę p├şsmen├í dok├í┼żeme upevni┼ą kamko─żvek a┬áumiestni┼ą ich tak do exteri├ęru, ako aj do interi├ęru. Osvetlenie sveteln├Żch p├şsmen zabezpe─Źujeme pomocou LED modulov. Na┼íim cie─żom je va┼ía vidite─żnos┼ą s minim├ílnymi n├íkladmi. Preto svietivos┼ą zabezpe─Źujeme s ─Źo najni┼ż┼í├şm odberom elektrickej energie. Na┼íe produkty s├║ vyr├íban├ę s ve─żmi dlhou ┼żivotnos┼ąou a pri 24 hodinovom svieten├ş dok├í┼żu svieti┼ą v bezporuchovom stave v d─║┼żke a┼ż 8,5 roka. Osvie┼ąte svoju prev├ídzku efektne a dlhodobo.

Nechajte sveteln├ę boxy roz┼żiari┼ą va┼íu firmu

Up├║tajte z├íkazn├şka bez oh─żadu na to, ko─żko je pr├íve hod├şn. Za bieleho d┼ła aj v noci v├ím k tomu dobre posl├║┼żia pr├íve sveteln├ę boxy. Vyr├íbame ich z plastu a led-di├│d v─Ćaka ─Źomu pon├║kaj├║ nepretr┼żit├║ vidite─żnos┼ą.┬á Pon├║kame v├ím jednostrann├ę sveteln├ę boxy, ktor├ę vyu┼ż├şvaj├║ osvetlenie z front├ílnej ─Źasti. Polep jednostrannej f├│lie v├ím zabezpe─Ź├şme zo 7-ro─Źnej rezanej translucentnej f├│lie alebo pomocou latexovej plnofarebnej tla─Źi. Naopak obojstrann├ę sveteln├ę boxy montujeme sp├┤sobom, aby boli vysunut├ę do priestoru. Pri sveteln├Żch boxoch je v├Żhoda, ┼że nemaj├║ ┼żiadne obmedzenia, ─Źo sa t├Żka tvaru a povrchu. Vyrob├şme v├ím sveteln├║ reklamu presne na mieru pod─ża va┼íich po┼żiadaviek v s├║lade s pr├şslu┼ínou technickou normou.