PAULLARTT – v├Żroba reklamy

v├Żroba reklamy
paullartt.com

Dovo─żte n├ím preda┼ą v├ís do sveta. V├Żroba reklamy je u n├ís zabezpe─Źovan├í viacer├Żmi ┼ípi─Źkov├Żmi zariadeniami, ktor├ę v├ím vyrobia reklamu na mieru. Potla─Ź├şme naozaj ─Źoko─żvek. Od bannerov, roll-upov a┼ż po najr├┤znej┼íie typy vozidiel.

v├Żroba reklamy

Kvalitn├ę bannery a roll-upy

V Paullartt si m├┤┼żete by┼ą ist├ş, ┼że vyr├íbame reklamu, ktor├í v├ís pred├í do sveta. Presved─Ź├ş v├ís o tom aj na┼ía najmodernej┼íia tla─Źiare┼ł MIMAKI JV 150-160, ktor├í je v├Żrazn├í svojou univerz├ílnos┼ąou, kreativitou a vysok├Żm v├Żkonom. V tla─Źovej ┼í├şrke 1610 mm m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą vysoko kvalitn├ę rozl├ş┼íenie tla─Źe a┼ż 1440 dpi a by┼ą si tak ist├Ż, ┼że bannery ─Źi roll-upy bud├║ vo vysokej kvalite. Disponujeme v┼íak viacer├Żmi tla─Źiarensk├Żmi strojmi a pri v├Żrobe reklamy nezab├║dame ani na mnoh├ę in├ę zariadenia, ako s├║ napr├şklad na┼żeh─żovacie lysy, lysy na sublim├íciu, ve─żkoform├ítov├ę reza─Źky, lamin├ítor a mnoho in├Żch zariaden├ş, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou v├Żroby akejko─żvek reklamy. Vyrob├şme v├ím bannery, roll-upy, f├│lie, fototapety, v r├┤znych rozmeroch. Sta─Ź├ş n├ís len kontaktova┼ą a my v├ím pom├┤┼żeme prerazi┼ą do sveta.

V├Żroba reklamy na auto, polepy ktor├ę v├ís zvidite─żnia

Aby ste sa zvidite─żnili nemus├şte min├║┼ą ve─żk├ę mno┼żstvo pe┼łaz├ş. Jeden z najefekt├şvnej┼í├şch a najlacnej┼í├şch sp├┤sobov, ako uk├íza┼ą svetu svoju zna─Źku a s ┼łou s├║visiace slu┼żby je pr├íve polep auta. Vyu┼żite na┼íu ponuku na polepy na auto vo forme rezanej grafiky a┬ácelopolepu. Paullartt je spolo─Źnos┼ą, ktor├í bola viackr├ít certifikovan├í pr├íve na t├║to konkr├ętnu ─Źinnos┼ą. Va┼íe vozidlo v├ím vieme polepi┼ą ─Źiastkovo, ale aj kompletne. ─îi u┼ż sa jedn├í o symboly, texty alebo obr├ízky. M├┤┼żete si vybra┼ą z viacer├Żch typov auto f├│li├ş v r├┤znych farebn├Żch odtie┼łoch, ale aj ┼ípeci├ílne matn├ę a leskl├ę. Pre fajn┼ímekrov m├íme v ponuke auto f├│lie so ┼ípeci├ílnymi efektami s garanciou ┼żivotnosti 7 rokov. Na┼íe polepy s├║ roben├ę kvalitne a znes├║ aj um├Żvanie vozidla v auto um├Żva─Źke.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/0/7/073b19f9-70d4-4431-9f10-0d1be3788d35/multibox.sk/web/clanky/wp-content/themes/betheme-child/includes/content-single.php on line 286
Jozef Doli┼ł├ík