Práškové lakovanie – komaxit realizujeme na mieru vašich potrieb

komaxit

Naša spoločnosť BJ POWDER pôsobí v oblasti komaxit – práškového lakovania už niekoľko rokov. Názov komaxit predstavuje lakovanie práškovou farbou, ktoré je vhodné pre kovové povrchy, pre ktoré klasické farby nestačia. Radi zabezpečíme práškové lakovanie komaxitom pre väčšie aj menšie plochy, ako aj pre výrobky v základných tvaroch či členitejšie výrobky v najrôznejších tvaroch.

komaxit

Na čo slúži komaxit?

Komaxit je vysokokvalitnou technológiou, ktorú u nás BJ PdOWDER využívame v oblasti práškového lakovania kovových povrchov. Práve kovové povrchy si vyžadujú špeciálny náter a farbu s vysokou odolnosťou, ako aj špeciálnymi vlastnosťami pre priľnutie ku kovovému povrchu.

Komaxit – to je práškové lakovanie, ktoré pri nanášaní na kovový povrch využíva princípy elektrostatiky. Vďaka tomu farebný náter dokonale priľne na kovový povrch a svoje akostné vlastnosti si uchová po veľmi dlhú dobu. Obávať sa nemusíte rýchleho odlupovania farby, rýchlej straty farebného odtieňu ani poškodenia v dôsledku vonkajšieho prostredia. Na práškové farby komaxit sa môžete spoľahnúť.

Užívajte si jedinečné vlastnosti náterov vďaka práškovému lakovaniu komaxitom

Komaxit sa vyznačuje niekoľkými jedinečnými vlastnosťami. Je to napríklad vysoká chemická a mechanická odolnosť voči vonkajšiemu poškodeniu, ako napríklad poškriabaniu, nárazom či oderom. Komaxitové nátery sú odolné aj voči neustále meniacim sa poveternostným podmienkam, ako napríklad voči dažďu, mrazu či silnému UV žiareniu.

Farby komaxit boli vyvinuté s ohľadom na prírodu, životné prostredie a bezpečné používanie. Farby komaxit preto neobsahujú žiadne škodlivé či nebezpečné látky, čo z nich robí farby vhodné pre využitie aj v potravinárstve či v medicíne. V prípade záujmu o práškové lakovanie komaxitom nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Naša prášková lakovňa v Trnave je vám zakaždým k dispozícii.d

Prečítajte si tiež:

Práškové lakovanie ako cesta k odolnejšiemu a trvácnejšiemu povrchu kovových konštrukcií

Plne vybavená prášková lakovňa

Komaxit je práškové lakovanie


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/0/7/073b19f9-70d4-4431-9f10-0d1be3788d35/multibox.sk/web/clanky/wp-content/themes/betheme-child/includes/content-single.php on line 286
Jozef Doliňák