Pr├í┼íkov├ę lakovanie – komaxit realizujeme na mieru va┼íich potrieb

komaxit

Na┼ía spolo─Źnos┼ą BJ POWDER p├┤sob├ş v oblasti komaxit ÔÇô pr├í┼íkov├ęho lakovania u┼ż nieko─żko rokov. N├ízov komaxit predstavuje lakovanie pr├í┼íkovou farbou, ktor├ę je vhodn├ę pre kovov├ę povrchy, pre ktor├ę klasick├ę farby nesta─Źia. Radi zabezpe─Ź├şme pr├í┼íkov├ę lakovanie komaxitom pre v├Ą─Ź┼íie aj men┼íie plochy, ako aj pre v├Żrobky v z├íkladn├Żch tvaroch ─Źi ─Źlenitej┼íie v├Żrobky v najr├┤znej┼í├şch tvaroch.

komaxit

Na ─Źo sl├║┼żi komaxit?

Komaxit je vysokokvalitnou technol├│giou, ktor├║ u n├ís BJ PdOWDER vyu┼ż├şvame v oblasti pr├í┼íkov├ęho lakovania kovov├Żch povrchov. Pr├íve kovov├ę povrchy si vy┼żaduj├║ ┼ípeci├ílny n├íter a farbu s vysokou odolnos┼ąou, ako aj ┼ípeci├ílnymi vlastnos┼ąami pre pri─żnutie ku kovov├ęmu povrchu.

Komaxit ÔÇô to je pr├í┼íkov├ę lakovanie, ktor├ę pri nan├í┼ían├ş na kovov├Ż povrch vyu┼ż├şva princ├şpy elektrostatiky. V─Ćaka tomu farebn├Ż n├íter dokonale pri─żne na kovov├Ż povrch a svoje akostn├ę vlastnosti si uchov├í po ve─żmi dlh├║ dobu. Ob├íva┼ą sa nemus├şte r├Żchleho odlupovania farby, r├Żchlej straty farebn├ęho odtie┼łu ani po┼íkodenia v d├┤sledku vonkaj┼íieho prostredia. Na pr├í┼íkov├ę farby komaxit sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą.

U┼ż├şvajte si jedine─Źn├ę vlastnosti n├íterov v─Ćaka pr├í┼íkov├ęmu lakovaniu komaxitom

Komaxit sa vyzna─Źuje nieko─żk├Żmi jedine─Źn├Żmi vlastnos┼ąami. Je to napr├şklad vysok├í chemick├í a mechanick├í odolnos┼ą vo─Źi vonkaj┼íiemu po┼íkodeniu, ako napr├şklad po┼íkriabaniu, n├írazom ─Źi oderom. Komaxitov├ę n├ítery s├║ odoln├ę aj vo─Źi neust├íle meniacim sa poveternostn├Żm podmienkam, ako napr├şklad vo─Źi da┼ż─Ću, mrazu ─Źi siln├ęmu UV ┼żiareniu.

Farby komaxit boli vyvinut├ę s oh─żadom na pr├şrodu, ┼żivotn├ę prostredie a bezpe─Źn├ę pou┼ż├şvanie. Farby komaxit preto neobsahuj├║ ┼żiadne ┼íkodliv├ę ─Źi nebezpe─Źn├ę l├ítky, ─Źo z nich rob├ş farby vhodn├ę pre vyu┼żitie aj v potravin├írstve ─Źi v medic├şne. V pr├şpade z├íujmu o pr├í┼íkov├ę lakovanie komaxitom n├ís nev├íhajte kedyko─żvek kontaktova┼ą. Na┼ía pr├í┼íkov├í lakov┼ła v Trnave je v├ím zaka┼żd├Żm k dispoz├şcii.d

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Pr├í┼íkov├ę lakovanie ako cesta k odolnej┼íiemu a trv├ícnej┼íiemu povrchu kovov├Żch kon┼ítrukci├ş

Plne vybaven├í pr├í┼íkov├í lakov┼ła

Komaxit je pr├í┼íkov├ę lakovanie


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/0/7/073b19f9-70d4-4431-9f10-0d1be3788d35/multibox.sk/web/clanky/wp-content/themes/betheme-child/includes/content-single.php on line 286
Jozef Doli┼ł├ík