Stavebn├Ż dozor Tren─Ź├şn, ako jednotka na trhu

stavebn├Ż dozor
znalecprekop.sk

Nie v┼żdy m├íme vedomos┼ą o┬átom, ┼że potrebujeme stavebn├Ż dozor, alebo teda stavebn├ę znalectvo. Av┼íak netreba to podce┼łova┼ą a┬áby┼ą v┼żdy pripraven├ş. T├íto s├║dno-znaleck├í d├┤le┼żit├í ─Źinnos┼ą v┬ástavebn├şctve v├ím zaru─Źene pom├┤┼że pri samotnej stavbe, ale aj pri ohodnoten├ş nehnute─żnosti.

─îo si predstav├şte pod nadpisom stavebn├Ż dozor Tren─Ź├şn?

Pokia─ż potrebujete ohodnoti┼ą nehnute─żnos┼ą, vypracova┼ą spr├ívu o┬ápredbe┼żnom rozpo─Źte, pr├şpadne vypracova┼ą v├Żmeru a┬áv┼íetky n├íle┼żitosti spojen├ę so stavebn├şctvom, mus├şte sa obr├íti┼ą na stavebn├Ż dozor. Naj─żah┼íia cesta, ako pred├şs┼ą v┬ábud├║cnosti komplik├íci├ím alebo nepr├şjemn├Żm situ├íci├ím. Nie jeden ─Źlovek, ktor├Ż chce kupova┼ą nehnute─żnos┼ą alebo ju pred├íva┼ą, ur─Źite ocen├ş t├║to mo┼żnos┼ą a┬áschopnos┼ą stavebn├ęho znalca. Stavebn├Ż dozor predov┼íetk├Żm v┬áka┼żdom pr├şpade h├íji z├íujmy z├íkazn├şka a┬áprich├ídza s┬ákomplexn├Żm rie┼íen├şm. Po─Źas va┼íej stavby je v├Żbornou vo─żbou vsadi┼ą na stavebn├Ż dozor, aby ste boli s┬áv├Żsledkom, ─Źo najviac spokojn├ş. Hlavnou ├║lohou stavebn├ęho dozoru je chr├íni┼ą investora, a┬áto je ur─Źite d├┤le┼żit├Żm faktom, pre─Źo to nezanedba┼ą.

stavebn├Ż dozor, znalec

Stavby ved├║ci a┬áznalec s├║ v├ím plne k dispoz├şci├ş

Bytovky, matersk├ę ┼íkoly, ┼íkoly, obchodn├ę centr├í a in├ę budovy to v┼íetko m├í na starosti pri stavebnom dozore kvalifikovan├Ż pracovn├şk. Znalec Ing. Prekop Jozef je ur─Źite v├Żbornou vo─żbou pre v├ís. P├┤sobil, ako stavby ved├║ci nieko─żko rokov a na nieko─żk├Żch projektoch. Ka┼żd├ęmu sa m├┤┼że sta┼ą v ┼żivote situ├ícia, ┼że sa nebude vedie┼ą len tak ─żahko dohodn├║┼ą oh─żadne nehnute─żnosti a vtedy prich├ídza na rad znalec. Znaleck├ę posudky s├║ najlep┼í├şm kryc├şm man├ęvrom, ak├Ż m├┤┼że osobu chr├íni┼ą a rie┼íi┼ą v┼íetko v s├║lade so z├íkonom a mierou zodpovednosti. Vsa─Ćte na znalca a svoju energiou rad┼íej vlo┼żte do v┼íetk├Żch nadv├Ąznost├ş, ktor├ę si rie┼íen├í stavba vy┼żaduje. Stavebn├ę posudky, ceny pre ├║very, nehnute─żnosti to v┼íetko sa t├Żka jedn├ęho stavebn├ęho celku, pri ktorom je dobr├ę si vsadi┼ą na profesionalitu.