STK Pre┼íov je v├Żbornou vo─żbou pre v├í┼í automobil

STK
stk-presov.sk

Nebojte sa zveri┼ą svoj automobil profesion├ílom. STK Pre┼íov je v├ím plne k┬ádispoz├şci├ş. Postaraj├║ sa o┬áv├í┼í automobil, a┬áto v┬ánajv├Ą─Ź┼íej miere profesionality. Emisn├ę kontroly, kontrola originality a┬áaj STK pre v┼íetky zna─Źky a┬ádruhy vozidiel. To v┼íetko pod jednou spo─żahlivou strechou.

STK, EK, KO

D├┤le┼żit├í je prevencia, STK Pre┼íov

STK je tu a┬áaj v┼żdy bude. Je to z├íkonom riaden├í a┬álegislat├şvne upraven├í forma kontroly podrobi┼ą svoje auto sk├║┼íke ─Źi je plnohodnotne vhodn├ę na prejazd cez cestn├║ prem├ívku. M├ílokto, ale naozaj presne vie, ─Źo znamen├í STK. Av┼íak t├Żm sa nemus├şte v├┤bec za┼ąa┼żova┼ą. V┼íetko sprav├şme za v├ís. Sta─Ź├ş si prinies┼ą na stanicu technickej kontroly doklady na technick├║ kontrolu, doklady na emisn├║ kontrolu, no a┬ásamozrejme ─Źist├ę a┬áreprezentat├şvne vozidlo. D├┤le┼żit├ę je, aby va┼íe vozidlo malo samozrejme aj eviden─Źn├ę ─Ź├şslo. STK je s├şce nevyhnutn├í, ale v┼żdy potrebn├í. Ur─Źite sa obr├í┼ąte na STK Pre┼íov. Nemus├şte sa objedn├íva┼ą vopred. Ako bonus v├ím poskytujeme parkovisko nielen pre osobn├ę automobily, ale aj pre v├Ą─Ź┼íie a┬án├íkladn├ę aut├í.┬á

Nájdete tu aj kontrolu originality

Pokia─ż ste sa rozhodli vsadi┼ą na ojazden├ę aut├í, je d├┤le┼żit├ę si skontrolova┼ą, aj st├í─Źanie kilometrov. Pokia─ż m├íte z├íujem o┬ázistenie toho ─Źi vozidlo nebolo havarovan├ę alebo, ─Źi na ┼łom boli vykon├ívan├ę nejak├ę zmeny, ktor├ę neboli uveden├ę je v├Żbornou vo─żbou kontrola originality. Okrem emisnej kontroly v├ím poskytujeme taktie┼ż aj kontrolu originality. T├║to kontrolu vykon├ívaj├║ sk├║sen├ş technici, ktor├ş pr├şdu naozaj aj na ihli─Źku v┬ákope sena. Sta─Ź├ş sa objedna┼ą. Nezab├║dajte na zn├íme pr├şslovie, d├┤veruj, ale preveruj. Ur─Źite sa v├ím z├şde pri k├║pe jazden├ęho auta v┬áautobaz├íre. Nezab├║dajte, ale na d├┤le┼żit├Ż detail. Pokia─ż chcete vykona┼ą kontrolu originality je potrebn├ę ma┼ą za sebou emisn├║ a┬átechnick├║ kontrolu.