WENON – gumené rohože do auta

gumené rohože do auta
autorohoze.sk

V našom špecializovanom obchode nájdete gumené rohože do auta, autokoberce, vaničky do kufrov, ale aj 3D autorohože vysokej kvality. Všetky produkty sú v prvotriednej kvalite a pri autokobercoch zastrešujeme vlastnú výrobu autokobercov, ktoré sú zhotovené z kvalitného PP materiálu.

gumené rohože do auta
gumené rohože do auta

Gumené rohože do auta s okrajom

Udržať si vozidlo dlhodobo čisté bez zbytočného blata, vody či snehu nebolo nikdy jednoduchšie. Rohože do auta prvotriednej kvality majú svoju trvácnosť, ktorú oceníte počas celého roka v rôznych poveternostných podmienkach. Investujte málo a získajte veľa. Pri rohožiach to platí do bodky. Investícia do rohoží vás nezabolí a v konečnom dôsledku vám ušetrí desiatky až stovky eur v budúcnosti. Všetky gumené rohože do auta sú nenáročné na údržbu s malou investíciou a dlhoročnou trvácnosťou. Rohože do auta dodávame pre všetky typy vozidiel. Stačí si kliknúť na značku svojho vozidla a vybrať tie, ktoré sú presne určené pre vaše vozidlo. Vymeňte staré rohože za kvalitné gumené a užívajte si čistú jazdu vo svojom vozidle.

Rohože do auta s vysokým okrajom

Rohože do auta ponúkame v dvoch formátoch a to s nízkym okrajom 1-2 cm a s vysokým okrajom 2-4 cm. Aký je medzi nimi rozdiel a ktoré je lepšie si vybrať? Ktoré sú tie správne záleží od mnohých faktorov. Pri dlhodobom zhoršenom počasí ako je dážď a sneh vám odporúčame rohože do auta s vysokým okrajom. Postarajú sa o kompletné zachytenie všetkých nečistôt aj pri rýchlej jazde a ostrých zákrutách. Ich údržba je tak isto veľmi jednoduchá. Podľa druhu znečistenia ich môžete buď jednoducho vybúchať rukou, alebo vyčistiť špongiou či vysokotlakovým umývaním. Rohože s nízkym okrajom sú štandardné rohože pri používaní vozidla v meste a kratších jazdách. Nami dodávané autorohože sú vysoko kvalitné a od overených výrobcov s ktorými spolupracujeme dlhé roky.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/0/7/073b19f9-70d4-4431-9f10-0d1be3788d35/multibox.sk/web/clanky/wp-content/themes/betheme-child/includes/content-single.php on line 286
Jozef Doliňák