Pracovné tričko – na čo sa zamerať pri kúpe?

pracovné tričko

Pracovné tričko je veľmi obľúbeným kusom pracovného odevu. Vyberajú si ho zamestnanci pracujúci vonku aj vo vnútri budov. Pracovné tričko účinne chráni telo pred všetkými látkami, s ktorými zamestnanci pri práci prichádzajú do styku. Na čo si dať pozor pri výbere trička?  

pracovné tričko

Pracovné tričko je pracovným odevom

Pracovné tričko zaisťuje vysoký komfort a neobmedzené pohodlie v každej situácii. Jednoducho si naň natiahnete montérky, ktoré majú traky a ostatné pracovné odevy, ktorým nebude tričko prekážať a vy sa budete cítiť komfortne.

Pri výbere pracovného trička je veľmi dôležité rozlišovať medzi pracovným odevom a ochranným odevom, keďže ide o dve rôzne kategórie pracovných odevov. Aj keď sa tieto dva pojmy často používajú zameniteľne, v skutočnosti neznamenajú to isté. Štandardný pracovný odev a pracovná obuv poskytujú predovšetkým ochranu pred nečistotami, zatiaľ, čo štandardný ochranný odev chráni telo pred zdraviu škodlivými látkami. Pri pracovných odevoch sa certifikácia nevyžaduje, pri ochranných odevoch je potrebná informácia, aké má certifikáty. 

Rady pre správny výber pracovného trička

Existuje mnoho druhov pracovných tričiek, takže výber konkrétneho modelu nemusí byť taký jednoduchý, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. V prvom rade sa oplatí venovať pozornosť materiálom, z ktorých je pracovné tričko vyrobené. Najlepšou voľbou bude samozrejme hrubá a pevná bavlna. 

Za kvalitné tričko sa oplatí zaplatiť o niečo viac. Veď cez deň sa v ňom strávi veľa hodín. Malo by byť preto pohodlné, vzdušné a príjemné na dotyk a dobré na ochranu pred chladom a vetrom. Hľadáte kvalitné pracovné odevy? Naša firma sa venuje výrobe a distribúcii kvalitných pracovných odevov. Okrem toho ponúkame reklamný textil Lambeste. Náš sortiment je naozaj široký. Nájdete u nás dokonca aj vysnívané pyžamo alebo textil na voľný čas. Sme si istí, že naše produkty sa budú vynímať vo vašej firme či spoločnosti. Široká škála produktov je pripravená pre váš odber kedykoľvek. Kontaktujte nás.

Prečítajte si tiež:


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/0/7/073b19f9-70d4-4431-9f10-0d1be3788d35/multibox.sk/web/clanky/wp-content/themes/betheme-child/includes/content-single.php on line 286
Jozef Doliňák